Shopping Cart

✈ Free Klang Valley shipping on all orders over RM300

27 серпня 2023 – яке сьогодні свято, прикмети та іменинники, що сьогодні не можна робити

Connect With Me! https://unsplash.com/@joshrh19 https://www.instagram.com/joshrh19 https://twitter.com/joshrh19 https://www.facebook.com/josh.rawsonharris Православна церква 31 серпня вшановує пам’ять двох мучеників – рідних братів Флора і Лавра. 4 січня – великомучениці Анастасії Узорішительниці, мучеників Хрисогона, Феодотії, Євода, Евтіхіана та інших. 10 січня – праведного Йосифа Обручника, Давида царя і Якова, брата Господнього, Мучеників 20 000, в Нікомидії спалених: Гликерія пресвітера, Зинона, Феофіла диякона, Дорофея, Мардонія, Мігдонія диякона, Індіса, Горгония, Петра, Євфимія, мучениці Агафії, Домни, Феофіли та інших, преподобного Ігнатія Ломського, Ярославського, апостола від 70 Ніканора. Також сьогодні вшановують Ісаакія Далматського – преподобного ранньохристиянського ченця, ігумена обителі Далматської. Читайте такожРелігійні свята у червні 2021: православний календар на місяцьПравославна церква 1 червня вшановує пам’ять преподобного Іоанна Углицького. Його було встановлено в пам’ять Успіння Божої Матері. Представники православного духовенства у двадцять сьомий день серпня вшановують пам’ять Міхея, одного з дванадцяти пророків. У цей день у світі відзначаються день блогу, Міжнародний день обізнаності про передозування, День “Ми любимо мемуари”, День традиційної африканської медицини. В Індії – День явища Крішни Джанмаштамі, в Казахстані – День Конституції, в США – День підсмаженого зефіру, понеділок уважного автомобіліста, День пляжу, День печалі, День Франкенштейна, День комплексного підходу в лікуванні домашніх тварин, в Киргизстані – День архівіста, в Туреччині – День Перемоги, в Перу – День Святої троянди Лімської, на Філіппінах – День національних героїв, в Британії – літній банківський вихідний, Карнавал Ноттінг-Хілл, в Непалі – свято “Гаура Парва”.

У США – День штату Південна Кароліна, День їжі на свіжому повітрі, День діатомової землі, день свахи, День “Люблю судитися разом з адвокатами”, День суміші із сухофруктів і горіхів, в Сінгапурі – День вчителя, в Киргизстані – День Незалежності, в Молдові – День державної мови, в Таїланді – День Незалежності, в Узбекистані – День пам’яті жертв репресій, в Польщі – День солідарності і свободи, в Малайзії – День Незалежності, в Афганістані – День єдності белуджі і пуштунів. Будівля музею була побудована за проектом архітектора Бей Юйміна-автора піраміди Лувру в Парижі, бібліотеки імені Джона Кеннеді в Бостоні, світового торгового центру в Балтіморі, Фаунтейн-плейс в Далласі, банку OCBC в Сінгапурі та інших будівель. На засіданні розглянуто ряд важливих питань діяльності споживчої кооперації Іршавщини зокрема: про наслідки господарсько-фінансової діяльності Іршавської райспоживспілки за перше півріччя 2021 року; про державну реєстрацію структури власності юридичних осіб; про стан готовності підприємств, організацій райспоживспілки до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року; про хід виконання програми діяльності та розвитку матеріально-технічної бази роздрібної торгівлі, ресторанного господарства інших галузей діяльності; про благоустрій та санітарний стан прилеглих територій будівель споживчої кооперації: про роботу хлібопекарень, реалізацію хлібобулочних та кондитерських виробів у приміщеннях споживчої кооперації, homepage які передані в оренду та інші.З усіх питань, після обговорення, прийнято постанови де дано відповідні доручення керівникам споживчих товариств та підприємств споживчої кооперації.

Крім того, у світі корінними вважають народи, які проживають у багатоетнічних суспільствах незалежних країн і є нащадками тих, хто населяв ці території в період завоювання, колонізації або встановлення наявних кордонів. У цей день у світі відзначаються День народження електричного пилососа, Міжнародний день вина “Каберне Совіньон”, День народження компакт-касети, Міжнародний день китової акули, Міжнародний день жертв насильницьких зникнень, День іграшки-пружини “Слинки”. У такому разі пропонуємо вам разом із американцями відзначити День хіп-хопу. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. День ангела сьогодні відзначають: Григорій, Дмитро, Євгенія, Єфросинія, Митрофан, Роман, Серафим, Степан, Тихон. Читайте такожІменинники 31 серпня: кого вітати З Днем ангела та як назвати дитинуУ 1993 році каліфорнійська компанія “Літтон Індастріз”, великий виробник техніки оборонного призначення і озброєнь, виграла рекордну суму в судових процесах у справах про патенти – вона отримала 1,2 млрд доларів від компанії “Ханівелл” за використання нею авіаційних навігаційних систем. Читайте такожВихідні у вересні 2021-які свята відзначаємо восениУ 1997 році американець Девід Мінан пройшов, танцюючи чечітку, 45,45 км за 7 годин, встановивши тим самим світовий рекорд.

Читайте такожГоріховий Спас 2021-дата свята, традиції і заборони дняУ 1914 році здійснив свій перший політ перший Цепелін з хрестоподібним хвостом – “LZ-27”. Марія Магдалина – свята, мироносиця, яка слідувала за Христом, була присутня при Його Розп’ятті та була першою з людей, що удостоїлася явлення Воскреслого Ісуса. Цей день присвячено спогаду про явлення Божественної величі та слави Ісуса Христа на горі Фавор. На першому засіданні Організаційного комітету була названа перша десятка членів Залу слави рок-н-ролу. 31 серпня 1995 року в Клівленді відкрилися Музей і Зал слави рок-н-ролу. Клівленд обгрунтував свої претензії називатися батьківщиною рок-н-ролу відкриттям радіо “WMMS” і тим, що там працював DJАлан Фрід, який придумав термін “rock ‘n’ roll” на початку 1950-х. Експозиція Музею рок-н-ролу присвячена найбільш відомим і впливовим діячам епохи рок-н-ролу: виконавцям, продюсерам та іншим особам, які надали значний вплив на музичну індустрію. Відомий тим, що написав Євангеліє арамейською мовою. Також не можна відмовляти тим, хто потребує допомоги: наприклад, безхатькам чи безпорадним. Також жінки активно рукодільничали. Ці бойові жінки влаштовували мітинги і акції протесту, приковували себе до огорож і оголошували про голодування, коли їх саджали в тюрми. Якщо погода була все ж гарна, то чоловіки працювали в полі, а жінки збирали ягоди, з яких потім варили джеми і варення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Free Klang Valley shipping

on all orders over RM300

100% Secure Checkout

MasterCard / Visa

Wine Discount

Buy 6 or more bottles of wine to enjoy 5% discount or 12 more bottles to enjoy 8% discount.