Shopping Cart

✈ Free Klang Valley shipping on all orders over RM300

Свята України. Календарі

Календар на 2018 рік (Україна). Роздрукувати, скачати Якщо колега хоче працювати цього дня, то може скасувати вихідний у календарі. Зараз через глобалізацію команди впроваджуємо й локальні календарі державних свят, залежно від того, в якій країні перебуває колега. Відтепер УГКЦ в Україні, починаючи з 1 вересня 2023 року Божого, у відповідь на знаки часу дотримуватиметься григоріанського стилю у відзначенні нерухомих свят, які ми обчислюємо за астрономічним сонячним календарем. Саме тому замість державних свят, незалежно від локації, Railsware додає десять оплачуваних вихідних – загалом їх 34. Завдяки цьому спеціалісти можуть використати свій дей-оф під час офіційних вихідних або ж зберегти його та взяти у будь-який інший зручний час. Проте кожен працівник цього дня (або в будь-який інший день) може взяти дей-оф, якщо потребуватиме вихідного. Щедрий вечір, день Святої Маланки – 31 грудня (замість 13 січня). Професійні свята у грудні: День місцевого самоврядування в Україні (7 грудня), День працівників суду (15 грудня). У планах вихідні 28 липня (День Української Державності), 24 серпня (День Незалежності України), 16 жовтня (День захисників та захисниць України, перенесено з 14 жовтня) і 25 грудня (Різдво). Різдво Пресвятої Богородиці – 8 вересня (замість 21 вересня).

28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці. Далі, 7 серпня, – Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. Другий тиждень травня – День матері. Упродовж 2023 року всі державні свята залишаються вихідними, крім 1 та 9 травня через їхнє радянське забарвлення. У 2023 році згідно із Законом від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» в українців не буде додаткових вихідних через воєнний стан. Усі державні свята відзначаємо згідно з офіційними календарями локацій, за якими закріплені наші працівники. Усі державні свята ми зберегли вихідними, як і решту плюшок та бонусів. З 24 лютого до кінця весни 2022 року працювали без вихідних на державні свята, sylnaukraina.com.ua але вже з червня 2022-го знову зробили їх вихідними, бо людям ці дні справді потрібні, навіть щоб банально відіспатись. Після початку повномасштабного вторгнення всі державні свята залишились вихідними, до того ж вся компанія не працює останній тиждень року – маємо різдвяні канікули. Крім цього, щороку маємо додатковий вихідний влітку – це день народження SoftServe. 9 березня – Шевченків день – до Дня народження Тараса Шевченка.

25 лютого – День української жінки (День українки) – до Дня народження Лесі Українки. У 2022-му ще запровадили вихідний 28 липня, у День української державності. Цього місяця українці відзначають День сміху, а також такі релігійні свята, як Благовіщення та Вербна неділя. Відзначати ми будемо і державні, і виробничі, і релігійні важливі дати. Згідно із новим календарем, майже всі християнські дати Православна церква України та УГКЦ відзначатимуть одночасно з католиками. Наприклад, якби не було війни, то, згідно з календарем, на Новий рік 2023 ми б відпочивали 1 і 2 січня. Раніше православні християни жили та святкували за старим юліанським календарем, який відставав від сучасного на 13 днів. Як і зазвичай, рік розпочнеться довгими новорічно-різдвяними святами, завдяки яким українці матимуть також декілька вихідних днів. Тому через воєнний стан на початку 2023 року теж не варто очікувати тривалих вихідних днів, оскільки воєнний стан, який скасовує цю норму, продовжили до 19 лютого. Торгсофт приєднується до цієї ініціативи та у 2023 році скасовує вихідні у ці дні. Тобто ми повністю зберігаємо всі вихідні дні на державні свята у нашій команді. Тобто власники бізнесу мають право скасувати усі святкові дні або дозволити своїм працівникам відпочивати у ці дні.

Літургійні свята, зокрема Воскресіння і Різдво Христове, Богородичні свята і дні пам’яті святих, є осягненням сенсу нашого існування у світлі подій з життя Ісуса Христа, Пречистої Діви Марії та праведників минулого. Трійці, Преображення Господнє – Спаса, Успіння Пресвятої Богородиці, Різдво Пресвятої Богородиці, Воздвиження Хреста Господнього, Введення в Храм Пресвятої Діви Марії. 18 серпня – Передсвято Преображення Господнього, Мученика Євсигнія, Преподобного Іова Ущельського, Священномучеників Анфіра і Фавія, пап римських, Мученика Понтія Римлянина, Мучеників Кантидія, Кантидіана і Сивела в Єгипті, Праведної Нонни, матері святого Григорія Богослова. 9 травня – День матері. 09 травня 2022 р. Але вже з квітня 2022 року ми повернулись до стандартної практики святкових вихідних днів, що працює і донині. Але також і ще дещо – та пронизлива нотка, яка зазвичай відчувається, коли в підлітковому чи дитячому тексті порушують складні теми. Але ніхто не зобов’язує всіх реєструватися саме у суботу. Але співробітники можуть не під’єднувати календарі свят і за замовчуванням мати вихідні у суботу та неділю, а решту вихідних визначати самостійно. Також у мирний час вихідним мав бути понеділок 9 січня, адже святкування Різдва за східним стилем 7 січня приходиться на суботу. Навіть під час переходу на новий церковний календар ПЦУ залишить стару методику обчислення свята.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Free Klang Valley shipping

on all orders over RM300

100% Secure Checkout

MasterCard / Visa

Wine Discount

Buy 6 or more bottles of wine to enjoy 5% discount or 12 more bottles to enjoy 8% discount.